| |

II Festiwal Mazowieckich Smaków

Start: sobota, 14 grudzień 2019 10:00 | zakończenie: sobota, 14 grudzień 2019 15:00
Gdzie: Lesznowola, mazowieckie, Polska
Wydarzenie to jest organizowane już po raz drugi przez Niepubliczne Przedszkole Prozdrowotne RAM TAM TAM ( http://www.ramtamtam.edu.pl/) oraz Fundację Nova Perspektywa (https://www.facebook.com/novaperspektywa/).
 
Ideą przyświecającą organizacji Festiwalu jest promowanie zakupów bezpośrednio od producentów i wytwórców oraz idei łańcucha krótkich dostaw. Dlatego też wystawcy to producenci rolni i rękodzielnicy, którzy sami wytwarzają doskonałe lokalne produkty. W ten sposób organizatorzy dokładają cegiełkę do procesu kształtowania zachowań konsumenckich i umacniania patriotyzmu konsumenckiego, a także promocji lokalnych i regionalnych wytwórców. Udział i wstęp są bezpłatne.
 
I Festiwal Mazowieckich Smaków, odbył się rok temu (18.12.2018 r.) i cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem kupujących i lokalnej społeczności. Tego typu wydarzenia wydają się zaspokajać, choćby częsciowo, potrzebę pozyskania dobrych produktów, ale i spotkań o charakterze integracyjnym. 
 
Tegoroczna edycja Festiwalu odbędzie się 14 grudnia br., w Niepublicznym Przedszkolu Prozdrowotnym RAM TAM TAM w Zgorzale, ul. Jaskółki 3 w godzinach 10.00 - 15.00.
 
 
 
 
 
 

Zobacz więcej wydarzeń w: Lesznowola