| |

Babski Kabaret w Tarczynie

Start: niedziela, 15 grudzień 2019 18:00 | zakończenie: niedziela, 15 grudzień 2019 21:00
Gdzie: Tarczyn, Tarczyn, mazowieckie, Polska

Śmiech przedłuża życie, zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie, stąd stały jego deficyt! Porcję szczerego śmiechu zapewni Państwu spektakl kabaretowy ”OLD SPICE GIRLS”, czyli Babski Kabaret. To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, ale zapewne panowie również nie będą się nudzić. W rolach głównych występują: Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska oraz Barbara Wrzesińska.

Program kabaretowy pełen jest zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji, obfituje w świetne dialogi autorstwa Marii Czubaszek, naczelnej satyryczki naszego kraju. Skecze uzupełnione zostały także o teksty Zbigniewa Korpolewskiego (autora tekstów m.in. dla Hanki Bielickiej i kabaretu „Dudek”) oraz Krzysztofa Jaroszyńskiego (satyryka i scenarzysty piszącego m.in. dla Krystyny Sienkiewicz, Jana Kobuszewskiego).

Dwugodzinny program jest znakomitym pomysłem na spędzenie wspaniałego wieczoru, nawiązuje do tradycji klasycznego literackiego kabaretu, gdzie skecz i monolog przeplatany jest piosenką czasem gorzką, częściej dowcipną i gdzie zawsze można liczyć na dobrą puentę. Zapraszamy do Tarczyna!

Informacja: 22 715 79 62

Zakup biletów przed spektaklem lub za pomocą aplikacji Bilety Online https://s10.systembiletowy.pl/tok/ Aplikacja dostępna na stronie www.gok-tarczyn.pl Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.

 

 

Zobacz więcej wydarzeń w: Tarczyn