| |
 A A A

Do 30 listopada osoby prawne i jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej mogą składać wnioski o dofinansowanie sportu, kultury, rekreacji i turystyki osób niepełnosprawnych na rok 2018.

Wniosek o dofinansowanie składa się do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Piasecznie. Wysokość dofinansowania wynosi do 60% kosztów przedsięwzięcia. Dofinansowanie nie może obejmować kosztów realizacji zadania poniesionych przed przyznaniem środków finansowych i zawarciem stosownej umowy.

Podmioty ubiegające się o dofinansowanie muszą, w szczególności:

  • prowadzić działalność na rzecz osób niepełnosprawnych co najmniej 2 lata przed dniem złożenia wniosku;
  • udokumentować zapewnienie odpowiednich do potrzeb osób niepełnosprawnych warunków technicznych i lokalowych do realizacji zadania;
  • udokumentować posiadanie środków własnych lub pozyskanych z innych źródeł na sfinansowanie przedsięwzięcia w wysokości nieobjętej dofinansowaniem
    ze środków PFRON;
  • nie posiadać wymagalnych zobowiązań wobec PFRON.

      Bliższe informacje można uzyskać telefonicznie, bądź osobiście Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Piasecznie, ul. Chyliczkowska 14, pokój nr 16, tel. 0-22 756-62-42, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

      Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 czerwca 2002 r. w sprawie określenia rodzajów zadań powiatu, które mogą być finansowane ze środków PFRON (tekst jednolity: Dz. U. z 2015 r., poz. 926).

 

Załączniki:

pdf

Uchwala_zarzadu_powiatu

Rozmiar : 231.49 kb
Dodano : Paź 3 2017
Zmodyfikowano : Paź 3 2017
pdf

wniosek_sport_kultura 2017

Rozmiar : 331.92 kb
Dodano : Paź 3 2017
Zmodyfikowano : Paź 3 2017