| |
 A A A

W poniedziałek, 12 czerwca, w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Szpitalnej w Piasecznie odbyło się uroczyste otwarcie nowego wielofunkcyjnego boiska, na którym uczniowie „Wiaduktu” (i nie tylko) będą mogli grać w piłkę nożną, ręczną, siatkową i koszykówkę.

 Symboliczną wstęgę przecięli: członkowie Zarządu Powiatu, ze Starostą  Wojciechem Ołdakowskim na czele, delegacja władz Gminy oraz dyrektor Zespołu Szkół nr 1 Elżbieta Malinowska.

- Mam nadzieję, że boisko będzie przynosić szczęście szkole i że kolejne obiekty też będą powstawać szybko i bez problemów. Bo ten obiekt to tylko taka rozgrzewka – powiedział Starosta Wojciech Ołdakowski. Dodał, że tuż obok powstaje hala sportowa, która również będzie służyć uczniom i nauczycielom wf. Na zakończenie części oficjalnej Starosta popisał się skutecznym wykonaniem rzutu karnego. Ostatnią częścią programu był mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacjami "Wiaduktu" a LO Chyliczkowska.

 Całkowity koszt budowy nowego boiska wyniósł 250 tys. zł.

 „Wiadukt” ma ostatnio szczęście do dużych powiatowych inwestycji. W marcu tego roku oddano do użytku długo oczekiwane przez przyszłych mechaników nowoczesne warsztaty samochodowe, a niedawno obok szkoły ruszyła budowa dużej hali sportowej.

DSC0684
DSC0665
DSC0712
DSC0702
DSC0734
DSC0746
DSC0803
DSC0817
DSC0881