| |
 A A A

We wtorek 11 kwietnia w Zespole Szkół im. Wojciecha Górskiego w Pamiątce odbył się uroczysty finał IX Festiwalu Patriotycznego.

Konkurs był rozgrywany w czterech kategoriach: muzycznej, recytatorskiej, plastycznej i literackiej. W zmaganiach uczestniczyło około 300 uczniów ze szkół i przedszkoli powiatu piaseczyńskiego. Wzorem lat ubiegłych Starosta Wojciech Ołdakowski ufundował nagrodę pozaregulaminową w kategorii plastycznej, w której tematem prac konkursowych było w tym roku pytanie "Z czego jestem dumny?". Nagroda trafiła do rąk Wiktorii Góreckiej ze Szkoły Podstawowej w Prażmowie. W imieniu starosty wręczył ją Maciej Michalski – Sekretarz Powiatu Piaseczyńskiego, który z racji wykształcenia i zdobytych nagród w dziedzinie rysunku satyrycznego i ilustracji w kraju i za granicą, od lat zasiada w jury kategorii plastycznej Festiwalu.

Uroczystość rozdania nagród - ufundowanych przez Powiat Piaseczyński - uświetniły występy laureatów pierwszych miejsc konkursu muzycznego i recytatorskiego. Lektorzy zaprezentowali również fragmenty nagrodzonych prac literackich. Gratulujemy wszystkim laureatom!

 

Wyniki konkursów 

 

pamiatka4
Nagroda-starosty-high-res
pamiatka1
53-high-res
42-high-res
pamiatka3
108-high-res
pamiatka5
pamiatka6
112
114-high-res
pamitka2
pamiatka4 Nagroda-starosty-high-res pamiatka1 53-high-res 42-high-res pamiatka3 108-high-res pamiatka5 pamiatka6 112 114-high-res pamitka2

 

Zdjęcia:

http://www.pamiatka.edu.pl/ 

https://www.facebook.com/Gmina-Tarczyn_-1473943369579535/