| |
 A A A

W niedzielę, 5 lutego w Domach Dzieci w Pęcherach odbył się koncert dla podopiecznych tej placówki. Wystąpiła utalentowana młodzież oraz gość specjalny - Michał Kisielewski czyli Kolorofonia.

To już szósta tego typu impreza, którą zorganizował Grzegorz Rowiński z Piaseczna. Swój muzyczny talent zaprezentowali gimnazjaliści z Usynowa: Natalia Hryniewicka i Olek Szwery oraz Marcin Molski - licealista z Warszawy. Występ młodych artystów bardzo podobał się zgromadzonej publiczności, o czym świadczyły gorące brawa. Marcin zagrał i zaśpiewał kilka utworów z nurtu piosenki poetyckiej, a ursynowski duet wykonał 5 rockowych utworów w języku angielskim.
W drugiej części imprezy odbył się półgodzinny koncert rapera Michała Kisielewskiego, który oczarował całą publiczność swoimi autorskimi piosenkami.
Na zakończenie wszystkich artystów, oraz organizatora imprezy, nagrodzono dyplomami wykonanymi przez dzieci i upominkami ufundowanymi przez Powiat Piaseczyński, które wręczyła Katarzyna Paprocka, członek Zarządu. 

DSC0380-B
DSC0347-B
wspolne-B
DSC0360-B
DSC0319-C