| |
 A A A

Podczas ostatniej sesji koordynatorka Edyta Banasiewicz podsumowała dwa miesiące programu POWIATOWA BAZA WOLONTARIATU . – Obecnie mamy w Bazie 14 osób potrzebujących i 15 wolontariuszy. Większość z nich została ze sobą „powiązana”.

 Pani Edyta wyznała, że otrzymuje dużo telefonów z podziękowaniami. – Za to, że jesteśmy oraz za to, że dobrze połączyliśmy ze sobą potrzebujących z wolontariuszami.

Powiatowa Baza Wolontariatu ruszyła w lutym. Hasłem programu jest: POMOC - Możesz otrzymać, możesz zaoferować. Inicjatywa zrodziła się z potrzeby pomocy osobom starszym, niepełnosprawnym, wielodzietnym, zamkniętych we własnych domach z problemami, które dzięki wsparciu drugiego człowieka z łatwością można pokonać. Chcąc dołączyć do Powiatowej Bazy Wolontariatu Piaseczno, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie: www.piaseczno.pl/baza-wolontariatu i wysłać go na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zachęcamy do udziału w projekcie!