| |
 A A A

Aktualności

XIII sesja Rady Powiatu

XIII sesja Rady Powiatu Piaseczyńskiego odbędzie się 24 października 2019 r. (czwartek) w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Piasecznie,
ul. Chyliczkowska 14. Początek obrad o godz. 14.00.
 

PUP: Współpraca z partnerami rynku pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie, w ramach Europejskich Dni Pracodawców, zorganizował 22 października konferencję  „Współpraca Powiatowego Urzędu Pracy w Piasecznie z partnerami rynku pracy” .

Przyjazna izba przyjęć

Fundacja Santander Bank Polska S.A. w 2019 roku podjęła inicjatywę „Klub Płomyka”, mającą na celu przekształcenie sal, pokoi i świetlic dla rodziców i dzieci w szpitalach, domach dziecka i ośrodkach szkolno-wychowawczych w pełne uroku, odpowiednio wyposażone miejsca rekreacji, nauki i wypoczynku.

 Na zdjęciu prace plastyczne wykonane przez dzieci podczas sotkania.

Rodzinne spotkanie

 
W piątek 18 października w Starostwie Powiatowym odbyło się szczególne rodzinne spotkanie, którego inicjatorką była członek zarządu Ewa Lubianiec i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

Wizyta pedagogów z Włoch

Powiat Piaseczyński zacieśnia współpracę z samorządem XIII dzielnicy Rzymu oraz szkołami ponadpodstawowymi w Rzymie i Ladispoli. W ubiegłym tygodniu w starostwie podpisano list intencyjny i porozumienie w tej sprawie.