| |
 A A A

Aktualności

Technikum nr 2 Złotą Szkołą 2017

Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Nr 2 im. E. Plater  uzyskało w bieżącym roku  tytuł ,, Złotej Szkoły” w klasyfikacji miesięcznika ,,Perspektywy”, który jest od wielu lat uznanym źródłem rankingów edukacyjnych.

Ośrodek Wisła wydzierżawiony

Dziś w starostwie powiatowym podpisano umowę na dzierżawę Ośrodka Wisła w Zalesiu Górnym. Nowym dzierżawcą jest Rafał Karwowski, przedsiębiorca z Zalesia Górnego, który będzie gospodarował obiektem przez najbliższe 17 lat.

Nowa pracownia samochodowa

W środę 22 marca w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Szpitalnej w Piasecznie odbyło się uroczyste otwarcie nowoczesnej pracowni samochodowej powstałej w rozbudowanych przez powiat piaseczyński przyszkolnych warsztatach samochodowych.

1 procent - baza organizacji

Zbliża się gorący okres składania PIT-ów i tym samym decyzji o przekazywaniu 1% podatku. Zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej, stale aktualizowanej bazy wszystkich organizacji pożytku publicznego, z możliwością łatwego przeszukiwania:

Program Pomocy Dzieciom

Program Pomocy Dzieciom jest skierowany do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujących się dziećmi, które wskutek choroby lub wypadku znalazły się w ciężkim stanie klinicznym.