| |
 A A A

Aktualności

Remont ul. Postępu

Informujemy, że z powodu remontu nawierzchni, od godz. 8 we wtorek 26 września do godz. 18 w piątek 29 września, wyłączony z ruchu będzie fragment ul. Postępu w miejscowości Wola Mrokowska. Objazd ulicami Nadrzeczną i Żytnią. Za utrudnienia przepraszamy.

Aktywny Samorząd - Moduł II

Osoby niepełnosprawne zainteresowane uzyskaniem dofinansowania nauki na poziomie wyższym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach programu „Aktywny Samorząd” semestr zimowy roku akademickiego/ szkolnego 2017/2018 mogą składać wnioski w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 w dniach od 25.09.2017 r. do 10.10.2017 r.

Przejazd nadal zamknięty

Kolejne opóźnienie w otwarciu przejazdu w ul. Jana Pawła II - Orężna w Piasecznie. Trakcja PRKiI SA informuje, że z powodu "nieusuniętej kolizji słupów oświetleniowych i drągów zapór przejazdowych z linią energetyczną" otwarcie zostaje przesunięte na 3 października.

Jubileusz szkoły w GK

Dyrekcja i Komitet Organizacyjny serdecznie zaprasza absolwentów na uroczyste obchody jubileuszu 50-lecia szkoły, które odbędą się 21 października 2017 roku.

Konkurs menedżerów kultury

Konkurs Innowacyjny Menedżer Kultury o indywidualną nagrodę Marszałka Województwa Mazowieckiego jest organizowany przez Mazowiecki Instytut Kultury.