| |
 A A A

Aktualności

Zamknięcie Przesmyckiego

Od 24 do 27 października, w związku z remontem, zamknięta dla ruchu zostanie droga powiatowa 2866W tj. ulica Przesmyckiego w Piasecznie. Za utrudnienia przepraszamy.

Uroczysta sesja Rady Powiatu

W ostatni czwartek odbyła się uroczysta sesja Rady Powiatu z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Kulminacyjnym punktem programu było odsłonięcie przed starostwem pamiątkowego kamienia poświęconego mieszkańcom Ziemi Piaseczyńskiej walczącym o niepodległość Ojczyzny.

Gołków: ruszyła budowa ronda

Ruszyła budowa ronda w Gołkowie. Przy „Wadeksie” rozbierane są kolidujące z inwestycją budynki.

Sprawdź, gdzie głosujesz

W niedzielę 21 października zagłosujemy na burmistrzów, wójtów i radnych. Sprawdźcie Państwo do jakiej obwodowej komisji wyborczej jesteście przypisani. Lokale wyborcze będą czynne od 7.00 do 21.00. Spotkajmy się przy urnie.

Otwarcie filii Staostwa z Konstancinie

Filie Starostwa w Konstancinie

Filie Starostwa w konstancińskim ratuszu już czynne! Oficjalnego otwarcia dokonał starosta Wojciech Ołdakowski, członkiem zarządu powiatu Ksawery Gut oraz burmistrz Kazimierz Jańczuk. Od dzisiaj mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna załatwią wszystkie urzędowe sprawy związane z komunikacją, geodezją i architekturą przy ul. Piaseczyńskiej 77.