| |
 A A A

Aktualności

Święto Wojska Polskiego

 

15 sierpnia, w dniu święta Wojska Polskiego, w Piasecznie odbyły się uroczystości patriotyczne upamiętniające 98. rocznicę Bitwy Warszawskiej - Cudu nad Wisłą.

Dwukierunkowa Chyliczkowska

Wprowadzenie ruchu dwukierunkowego na ulicy Chyliczkowskiej nastąpi w nocy z 16/17 sierpnia. Zachowajmy szczególną ostrożność od rana 17 sierpnia (piątek).

Będzie filia w Konstancinie

Od 1 października w ratuszu przy ul. Piaseczyńskiej 77 w Konstancinie-Jeziornie otwarte zostaną filie wydziałów: Komunikacji i Transportu, Architektoniczno-Budowlanego oraz Geodezji i Katastru Starostwa Powiatowego w Piasecznie.

Praktyczny portal inwestora

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju uruchomiło Praktyczny portal inwestora - Budowlane ABC. Ma on pomóc zainteresowanym w załatwieniu procedur budowlanych. To wskazówki o prawach i obowiązkach inwestorów i uczestników procesu inwestycyjno-budowlanego.

Zlot ZHP w Gdańsku

Dzisiaj, 6 sierpnia, na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku rozpoczął się ogólnopolski Zlot Związku Harcerstwa Polskiego, w którym weźmie udział ponad 12 tysięcy osób. Nie zabrakło także harcerzy z Hufca Piaseczno.