| |
 A A A

Aktualności

Program „Aktywny samorząd”

Zapraszamy osoby niepełnosprawne zainteresowane uzyskaniem dofinansowania w 2018 r. ze środków Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych w ramach Programu „Aktywny samorząd” MODUŁ I do składania wniosków o dotacje.

Ostrzeżenie - burze z gradem

Biuro Prognoz Meteorologicznych i Komercyjnych IMGW – PIB w Warszawie wydało OSTRZEŻENIE Nr 28 przed burzami z gradem.

Zarejestruj narodziny online

Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu. Wszystko czego potrzebujesz to Profil Zaufany i kilka minut. 

Nagrody dla młodych sportowców

 Jak co roku Powiat Piaseczyński nagrodził najlepszych młodych sportowców i ich trenerów. 

Zamknięcie Karczunkowskiej

Jak informuje Trakcja PRKiI SA od godz. 22 w piątek 22 czerwca do godz. 22 w piątek 31 sierpnia zamknięty będzie dla ruchu drogowego fragment ul. Karczunkowskiej - od ul. Kurantów do nowego przejazdu kolejowego. Objazd: Puławską, Baletową, Starzyńskiego i Dawidowską. Swoją decyzję kolejarze tłumaczą koniecznością budowy murów oporowych oraz przebudową sieci kanalizacji deszczowej.

0 maja 2018 roku mija ostateczny termin na zmianę wpisu w ewidencji stowarzyszeń zwykłych.

Stowarzyszenia zwykłe, które zostały założone przed wprowadzeniem nowelizacji ustawy Prawo o stowarzyszeniach są zobowiązane dokonać wpisu do "nowej" ewidencji w terminie 24 miesięcy od wejścia w życie tej ustawy tj. 20 maja 2016 roku. Brak wpisu skutkuje rozwiązaniem stowarzyszenia zwykłego z mocy prawa.

Jak to zrobić?