| |
 A A A

Aktualności

Dofinansowanie z KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie informuje, że w dniach 1 - 6 marca br. do godz. 15.00 będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Zmiany na czas remontu

Trwa remont budynku starostwa. W związku z tym przyjęcia interesantów odbywają się w innych pomieszczeniach niż dotychczas. Za utrudnienia przepraszamy. 

Kwalifikacja wojskowa

Od 30 stycznia do 28 kwietnia br. na terenie całego kraju zostanie przeprowadzona kwalifikacja wojskowa, która ma na celu weryfikację młodych ludzi, pod kątem ich predyspozycji i stanu zdrowia psychofizycznego dla potrzeb czynnej służby wojskowej. 

Bezpieczna zima

Do ferii zimowych w woj. mazowieckim zostało jedynie kilka dni. Dla dzieci i młodzieży to wspaniały czas odpoczynku od obowiązków szkolnych i nauki, a także moment wielu wyjazdów. Funkcjonariusze dbając o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży policjanci już rozpoczęli wzmożone kontrole pojazdów, którymi przewożone są dzieci na zimowiska, sprawdzają także trzeźwość i uprawnienia kierowców.

O Laur Marszałka Województwa

Samorząd Województwa Mazowieckiego organizuje kolejną edycję Konkursu o Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego dla mazowieckich producentów żywności za najlepszy produkt roku 2016.